Heart of the Lakes Invitational Girls

Annandale High School

April 21, 2016

Last updated April 23, 2016 7:54 PM

Click on the "event" links to move about the results. Use the Find option of your browser to find someone's name or team.

Click here for data on boys



100 | 200 | 400 | 800 | 1600 | 3200 | 100H | 300H | 4X100 | 4X200 4X400 | 4X800 | LJ | TJ | SP | DT | HJ | PV | Top | Scores

100 Meter Dash 1 Halley Alt, 11, Big Lake 12.86 H1 2 Mckenzie Schulte, 12, Holdingford 13.05 H1 3 Maggie Crowell, 8, Annandale 13.07 H1 4 Andrea Gessner, 11, Centennial 13.09 H1 5 Tyarra English-Paulson, 11, Watertown-Mayer 13.30 H1 6 Maya Carson, 9, Delano 13.53 H1 7 Mckenzie Schulte, 12, Holdingford 13.73 H2 8 Britta Nordberg, 9, Big Lake 13.75 H2 9 Kallie Unowsky, 10, Watertown-Mayer 13.77 H2 10 Savanna Driskell, 9, Centennial 13.78 H3 11 Charlene Robinson, 10, New London-Spicer 13.81 H3 12 Ashley Ebeling, 11, Centennial 13.86 H2 13 Madison Dorn, 10, Centennial 13.882 H4 14 Mariah Jacobson, 12, Annandale 13.887 H2 15 Ari Peterson, 7, New London-Spicer 13.90 H1 16 Katelyn Elstad, 11, Delano 13.92 H3 17 Skylar Fedar, 11, Big Lake 13.932 H3 18 Davey Jackson, 11, Spectrum 13.933 H1 19 Elizabeth Chaffin, 9, Spectrum 14.12 H4 20 Avery Kenning, 9, Annandale 14.18 H3 21 Brynn Bozich, 12, Spectrum 14.32 H3 22 Rachael TerWisscha, 12, New London-Spicer 14.34 H2 23 Heidi Stang, 10, Annandale 14.51 H4 24 Jaiden Deming, 9, New London-Spicer 14.69 H4 25 Natalie Benson, 11, Delano 14.867 H4 26 Maddie Nelson, 10, Big Lake 14.875 H4 27 Martha Bergley, 8, Spectrum 14.91 H2 28 Alexis Stanoch, 10, Holdingford 15.25 H2 29 Josilin Schloemer, 10, Holdingford 15.46 H3 30 Madison Platz, 9, Holdingford 15.53 H4 31 Ella May, 11, Watertown-Mayer 15.75 H3
100 | 200 | 400 | 800 | 1600 | 3200 | 100H | 300H | 4X100 | 4X200 4X400 | 4X800 | LJ | TJ | SP | DT | HJ | PV | Top | Scores

200 Meter Dash 1 Halley Alt, 11, Big Lake 27.12 H1 2 Tyarra English-Paulson, 11, Watertown-Mayer 27.822 H1 3 Maggie Crowell, 8, Annandale 27.825 H1 4 Britta Nordberg, 9, Big Lake 28.16 H2 5 Kallie Unowsky, 10, Watertown-Mayer 28.37 H2 6 Lindsey Maruska, 11, Big Lake 28.57 H3 7 Savanna Driskell, 9, Centennial 28.63 H1 8 Ailsa Gilbert, 9, Watertown-Mayer 28.73 H3 9 Charlene Robinson, 10, New London-Spicer 29.07 H2 10 Lydia Ramstad, 9, Delano 29.12 H2 11 Ari Peterson, 7, New London-Spicer 29.27 H1 12 Alana Dickerman, 12, Delano 29.37 H1 13 Tessa Trettel, 11, Centennial 29.44 H3 14 Madison Weis, 9, Annandale 29.54 H3 15 Kayln Sheak-Blair, 11, Centennial 29.62 H4 16 Livie Ruble, 11, Centennial 29.79 H2 17 Jaiden Deming, 9, New London-Spicer 29.85 H4 18 Brynn Bozich, 12, Spectrum 29.88 H1 19 Jennifer Arellano, 10, Annandale 29.99 H4 20 Martha Bergley, 8, Spectrum 30.38 H2 21 Kenzie Matthes, 7, Annandale 30.48 H2 22 Ashlyn Olson, 7, New London-Spicer 30.70 H3 23 Mary Vanheel, 11, Holdingford 31.34 H1 24 Becca Vanheel, 9, Holdingford 31.46 H3 25 Morgan Schelske, 10, Spectrum 31.76 H4 26 NoŽlle Diekman, 12, Spectrum 31.77 H3 27 Hailee Pogatchnik, 10, Holdingford 32.97 H2
100 | 200 | 400 | 800 | 1600 | 3200 | 100H | 300H | 4X100 | 4X200 4X400 | 4X800 | LJ | TJ | SP | DT | HJ | PV | Top | Scores

400 Meter Dash 1 Emily Mulberry, 10, Centennial 64.91 H2 2 Halley Alt, 11, Big Lake 65.05 H1 3 Britta Nordberg, 9, Big Lake 65.10 H2 4 Essyonna Peschong, 10, Centennial 65.89 H1 5 Jessica Scheer, 10, Annandale 66.29 H1 6 Abby Beckers, 12, Big Lake 66.40 H3 7 Ella Ruble, 9, Centennial 67.80 H3 8 Kallie Unowsky, 10, Watertown-Mayer 68.14 H2 9 Ailsa Gilbert, 9, Watertown-Mayer 68.30 H1 10 Grace Atkinson, 10, Annandale 68.90 H3 11 Briana Canesi, 9, Annandale 69.11 H2 12 Elizabeth Chaffin, 9, Spectrum 69.60 H2 13 Jordan Holte, 9, Annandale 70.20 H3 14 Adrienne Foell, 7, Spectrum 71.50 H3 15 Emma Andreasen, 9, Delano 72.15 H1 16 NoŽlle Diekman, 12, Spectrum 74.68 H1 17 Brenna Waterhouse, 11, Spectrum 76.60 H3 18 Ella May, 11, Watertown-Mayer 77.000 H3 18 Alexandra Larson, 12, Centennial 77.000 H3
100 | 200 | 400 | 800 | 1600 | 3200 | 100H | 300H | 4X100 | 4X200 4X400 | 4X800 | LJ | TJ | SP | DT | HJ | PV | Top | Scores

800 Meter Run 1 Jo Merten, 11, Holdingford 2:33.62 H1 2 Carley Cronen, 12, New London-Spicer 2:34.94 H1 3 Morgan Novotny, 7, Spectrum 2:35.13 H1 4 Kelsey Nelson, 12, Big Lake 2:36.69 H1 5 Olivia Rice, 11, Spectrum 2:37.44 H1 6 Ellie Heidebrink, 11, Annandale 2:40.27 H1 7 Grace Atkinson, 10, Annandale 2:40.88 H2 8 Hannah Lamm, 10, Delano 2:41.66 H2 9 Brittany Reimer, 12, Annandale 2:42.45 H2 10 Sylvia Leonard, 8, Delano 2:43.55 H1 11 Mya Krause, 7, New London-Spicer 2:45.53 H1 12 Julia Welciek, 12, Centennial 2:46.56 H1 13 Maria Novotny, 9, Spectrum 2:46.99 H2 14 Claire Palmer, 9, Delano 2:49.66 H2 15 Lyssa Provo, 9, Annandale 2:53.36 H2 16 Lauren Degn, 10, Delano 2:57.87 H2 17 Kayla Niedzielski, 7, Spectrum 3:04.22 H2 18 Ashley Nelson, 10, Big Lake 3:06.00 H2 19 Grace Terlinden, 9, Big Lake 3:12.73 H2
100 | 200 | 400 | 800 | 1600 | 3200 | 100H | 300H | 4X100 | 4X200 4X400 | 4X800 | LJ | TJ | SP | DT | HJ | PV | Top | Scores

1600 Meter Run 1 Hannah Truniger, 12, Watertown-Mayer 5:25.98 2 Kelsey Nelson, 12, Big Lake 5:47.64 3 Maddy Bisek, 9, New London-Spicer 5:48.18 4 Becky Green, 12, Centennial 5:54.55 5 Kate Walcheck, 11, Centennial 5:58.78 6 Kamryn Robarge, 10, Big Lake 6:05.12 7 Naomi Eskola, 9, Delano 6:06.65 8 McKendra Long, 9, Centennial 6:09.14 9 Lyssa Provo, 9, Annandale 6:13.72 10 Kayla Niedzielski, 7, Spectrum 6:14.38 11 Jessica Zola, 12, Centennial 6:24.07 12 McKenzie Alders, 8, Spectrum 6:28.83 13 Madeline Sladek, 12, Delano 6:31.35 14 Ella Burfeind, 7, Spectrum 6:33.49 15 Emma Polacec, 9, Big Lake 6:45.61 16 Grace Terlinden, 9, Big Lake 6:48.77 17 Ashlee Ogren, 7, Spectrum 6:59.88 18 Kali Braun, 11, Annandale 7:16.11
100 | 200 | 400 | 800 | 1600 | 3200 | 100H | 300H | 4X100 | 4X200 4X400 | 4X800 | LJ | TJ | SP | DT | HJ | PV | Top | Scores

3200 Meter Run 1 Elizabeth Schlafke, 12, Annandale 12:13.37 2 Emily Danzl, 12, Centennial 12:23.05 3 Alli Ruprecht, 12, Holdingford 12:34.40 4 Emily Kasper, 10, Annandale 12:36.07 5 Gabrielle Ward, 12, Annandale 12:37.29 6 Sydney Phillips, 11, Centennial 12:51.92 7 Centennial, Centennial 13:03.96 8 Olivia Mokhtary, 10, Holdingford 13:53.18 9 Emily Quandt, 12, Annandale 14:29.64 10 Courtney Waterhouse, 9, Spectrum 14:39.78 11 Lauren Peckham, 7, Spectrum 16:03.30
100 | 200 | 400 | 800 | 1600 | 3200 | 100H | 300H | 4X100 | 4X200 4X400 | 4X800 | LJ | TJ | SP | DT | HJ | PV | Top | Scores

100 Meter Hurdles 1 Ailsa Gilbert, 9, Watertown-Mayer 16.25 H1 2 Edith Makori, 12, Big Lake 16.40 H1 3 Summer Storm, 12, Holdingford 16.41 H1 4 Elizabeth Wolf, 12, Centennial 17.06 H1 5 Courtney Henjum, 11, New London-Spicer 17.52 H1 6 Emily Novak, 9, New London-Spicer 17.55 H3 7 Lydia Ramstad, 9, Delano 17.56 H1 8 Kylie Hoese, 9, Watertown-Mayer 17.90 H2 9 Kayleigh O'Brien, 10, Annandale 17.94 H1 10 Sunni Ebnet, 12, Holdingford 18.06 H2 11 Lindzy Nelson, 11, New London-Spicer 18.12 H2 12 Rachel Engebretson, 10, Centennial 18.14 H2 13 Jordyn Patrick, 8, Holdingford 18.65 H3 14 Elizabeth Kemp, 10, Annandale 19.07 H2 15 Brooke Catton, 9, Holdingford 19.14 H4 16 Gabrielle Loch, 12, Centennial 19.22 H3 17 Lauren Cina, 9, Centennial 19.36 H4 18 Alicia Moening, 9, Spectrum 19.99 H1 19 Rebecca Drusch, 10, Delano 20.30 H3 20 Gabriela Paskach, 9, Delano 20.71 H2 21 Morgan Schelske, 10, Spectrum 20.96 H3 22 Mollie Schlafke, 9, Annandale 21.21 H3 23 Grace Thieke, 10, Big Lake 21.45 H2 24 Kiera Palmer, 9, Delano 21.57 H4 25 Hailey Johnson, 9, Spectrum 21.59 H4 26 Lynnda Haben, 8, Spectrum 21.75 H2 27 Cassidy Cink, 9, Big Lake 21.80 H3
100 | 200 | 400 | 800 | 1600 | 3200 | 100H | 300H | 4X100 | 4X200 4X400 | 4X800 | LJ | TJ | SP | DT | HJ | PV | Top | Scores

300 Meter Hurdles 1 Summer Storm, 12, Holdingford 47.78 H1 2 Edith Makori, 12, Big Lake 49.65 H1 3 Tyarra English-Paulson, 11, Watertown-Mayer 49.69 H1 4 Ashton Engelke, 9, New London-Spicer 51.74 H1 5 Lauren Cina, 9, Centennial 51.81 H1 6 Kayleigh O'Brien, 10, Annandale 51.86 H1 7 Emily Novak, 9, New London-Spicer 52.15 H2 8 Elizabeth Wolf, 12, Centennial 52.22 H3 9 Gabrielle Loch, 12, Centennial 53.04 H2 10 Rachel Engebretson, 10, Centennial 53.40 H3 11 Lydia Ramstad, 9, Delano 53.70 H1 12 Gabriela Paskach, 9, Delano 53.92 H2 13 Brooke Catton, 9, Holdingford 55.27 H2 14 Grace Thieke, 10, Big Lake 56.53 H2 15 Kaitlyn Czeck, 9, Holdingford 56.72 H3 16 Mollie Schlafke, 9, Annandale 57.30 H3 17 Elizabeth Kemp, 10, Annandale 57.69 H2 18 Ashlyn Olson, 7, New London-Spicer 58.19 H3 19 Alicia Moening, 9, Spectrum 58.76 H3 20 Sidney Brenteson, 7, Spectrum 59.72 H2 21 Kiera Palmer, 9, Delano 60.39 H3 22 Courtney Waterhouse, 9, Spectrum 64.27 H1
100 | 200 | 400 | 800 | 1600 | 3200 | 100H | 300H | 4X100 | 4X200 4X400 | 4X800 | LJ | TJ | SP | DT | HJ | PV | Top | Scores

4x100 Meter Relay 1 Centennial 53.32 2 Annandale 53.49 3 New London-Spicer 56.55 4 Spectrum 57.64 5 Watertown-Mayer 58.85 6 Delano 60.55 7 Big Lake 62.41 Holdingford DQ
100 | 200 | 400 | 800 | 1600 | 3200 | 100H | 300H | 4X100 | 4X200 4X400 | 4X800 | LJ | TJ | SP | DT | HJ | PV | Top | Scores

800 Meter Relay 1 Delano 1:50.62 2 Centennial 1:55.47 3 New London-Spicer 1:56.35 4 Annandale 1:59.29 5 Holdingford 1:59.48 6 Spectrum 2:00.58
100 | 200 | 400 | 800 | 1600 | 3200 | 100H | 300H | 4X100 | 4X200 4X400 | 4X800 | LJ | TJ | SP | DT | HJ | PV | Top | Scores

4x400 Meter Relay 1 Centennial 4:23.6 2 Delano 4:25.7 3 Holdingford 4:29.7 4 New London-Spicer 4:35.5 5 Spectrum 4:39.0 6 Annandale 4:39.9 7 Watertown-Mayer 4:53.9
100 | 200 | 400 | 800 | 1600 | 3200 | 100H | 300H | 4X100 | 4X200 4X400 | 4X800 | LJ | TJ | SP | DT | HJ | PV | Top | Scores

4x800 Meter Relay 1 Centennial 10:25.69 2 Annandale 10:27.82 3 New London-Spicer 10:51.71 4 Holdingford 10:57.59 5 Delano 11:11.10 6 Big Lake 11:13.21 7 Watertown-Mayer 11:39.92 8 Spectrum 11:53.04
100 | 200 | 400 | 800 | 1600 | 3200 | 100H | 300H | 4X100 | 4X200 4X400 | 4X800 | LJ | TJ | SP | DT | HJ | PV | Top | Scores

Long Jump 1 Mckenzie Schulte, 12, Holdingford 15-11 2 Halley Alt, 11, Big Lake 15-8 3/4 3 Avery Kenning, 9, Annandale 14-9 1/2 4 Maya Carson, 9, Delano 14-8 1/4 5 Kallie Unowsky, 10, Watertown-Mayer 14-6 1/2 6 Bailey Loch, 10, Annandale 13-10 3/4 7 Emily Novak, 9, New London-Spicer 13-10 1/2 8 Madelyn Sanders, 9, Centennial 13-5 3/4 9 Maggie Crowell, 8, Annandale 13-5 1/4 10 Jordyn Patrick, 8, Holdingford 13-5 11 Lydia DeBuhr, 12, Centennial 13-4 1/2 12 Kayln Sheak-Blair, 11, Centennial 13-4 1/2 13 Anarosa Oscarson, 10, Watertown-Mayer 13-4 1/2 14 Courtney Henjum, 11, New London-Spicer 13-4 1/2 15 Ashton Engelke, 9, New London-Spicer 13-3 16 Hannah Tormanen, 11, Delano 13-2 1/2 17 McKenna Gieske, 11, Centennial 12-11 3/4 18 Britta Nordberg, 9, Big Lake 12-11 19 Corrie Ethen, 11, Holdingford 12-11 20 Grace Thieke, 10, Big Lake 12-10 21 Hannah Medvec, 12, Annandale 12-8 22 Michaela Paskach, 9, Delano 12-5 3/4 23 Noura Kassem, 9, Spectrum 12-4 1/4 24 Mollie Larson, 9, Delano 12-1 1/2 25 Adrienne Foell, 7, Spectrum 11-7 3/4 26 Abby Hules, 11, Watertown-Mayer 11-6 1/2 27 Elizabeth Chaffin, 9, Spectrum 11-6 28 Ella May, 11, Watertown-Mayer 11-3 1/4 29 Jenna Rausch, 9, Holdingford 10-6 3/4 30 Colleen Costello, 9, Watertown-Mayer 9-10 3/4 Carley Cronen, 12, New London-Spicer ND
100 | 200 | 400 | 800 | 1600 | 3200 | 100H | 300H | 4X100 | 4X200 4X400 | 4X800 | LJ | TJ | SP | DT | HJ | PV | Top | Scores

Triple Jump 1 Lindsey Maruska, 11, Big Lake 34-4 1/2 2 Edith Makori, 12, Big Lake 34-2 1/2 3 Summer Storm, 12, Holdingford 31-9 1/2 4 Avery Kenning, 9, Annandale 31-3 5 Kayln Sheak-Blair, 11, Centennial 30-4 1/2 6 Abby Beckers, 12, Big Lake 30-1 1/2 7 Kylie Hoese, 9, Watertown-Mayer 29-11 8 Mariah Jacobson, 12, Annandale 29-8 9 Megan Peck, 12, Centennial 29-8 10 Heidi Stang, 10, Annandale 29-3 11 Elizabeth Kemp, 10, Annandale 29-0 12 Corrie Ethen, 11, Holdingford 29-0 13 Alexandra Larson, 12, Centennial 28-11 1/2 14 Ashlyn Olson, 7, New London-Spicer 28-5 1/2 15 Maria Novotny, 9, Spectrum 28-1 16 Adrienne Foell, 7, Spectrum 27-9 17 Erica Brueckner, 7, Spectrum 27-9 18 Madison Baker, 9, Centennial 27-3 19 Noura Kassem, 9, Spectrum 27-1 20 Mya Krause, 7, New London-Spicer 26-11 21 Sunni Ebnet, 12, Holdingford 26-10 1/2
100 | 200 | 400 | 800 | 1600 | 3200 | 100H | 300H | 4X100 | 4X200 4X400 | 4X800 | LJ | TJ | SP | DT | HJ | PV | Top | Scores

Shot Put 1 Annika Poe, 9, Big Lake 34-7 2 Ashley Kobernusz, 10, Holdingford 34-0 3 Olivia Anizor, 11, Centennial 32-11 3/4 4 Izzy Rasmussen, 12, Big Lake 32-7 1/2 5 Marvelous Ngongang, 11, Centennial 32-3 6 Madeline Vig, 10, Delano 29-11 3/4 7 Sara Clark, 10, Centennial 29-7 1/2 8 Claire Olson, 11, Centennial 29-6 1/2 9 Ashley Campbell, 10, Big Lake 28-11 10 Michela Gerads, 11, Holdingford 28-2 11 Aleesha Moss, 11, Big Lake 26-9 1/4 12 Emma Rohman, New London-Spicer 26-6 13 Kylie Hoese, 9, Watertown-Mayer 25-9 1/2 14 NoŽlle Diekman, 12, Spectrum 25-6 15 Christa Kletscher, 9, Delano 24-10 1/2 16 Hannah Tormanen, 11, Delano 24-9 17 Chantel Leukam, 11, Holdingford 24-7 18 Brenna Waterhouse, 11, Spectrum 24-4 19 Hunter Paffrath, 9, New London-Spicer 22-6 20 Brynn Bozich, 12, Spectrum 22-3 21 Claudia Lampi, 9, Annandale 21-7 22 Shelby Burg, 11, Holdingford 21-4 23 Isabella Oscarson, 11, Watertown-Mayer 21-2 24 Piper Kvasnicka, 9, Delano 20-4 25 Mackenzie Jacobson, 9, Annandale 18-4 1/2 26 Grace Schumacher, 10, Annandale 17-11
100 | 200 | 400 | 800 | 1600 | 3200 | 100H | 300H | 4X100 | 4X200 4X400 | 4X800 | LJ | TJ | SP | DT | HJ | PV | Top | Scores

Discus Throw 1 Claire Olson, 11, Centennial 94-8 2 Marvelous Ngongang, 11, Centennial 89-11 3 Olivia Anizor, 11, Centennial 87-9 4 Izzy Rasmussen, 12, Big Lake 87-6 5 Madeline Vig, 10, Delano 85-0 6 Ashley Kobernusz, 10, Holdingford 84-9 7 Michela Gerads, 11, Holdingford 84-4 8 Chantel Leukam, 11, Holdingford 81-0 9 Ashley Campbell, 10, Big Lake 78-6 10 Catherine Flynn, 9, Centennial 74-10 11 Annika Poe, 9, Big Lake 74-1 12 Hannah Tormanen, 11, Delano 71-5 13 Davey Jackson, 11, Spectrum 71-0 14 Aleesha Moss, 11, Big Lake 66-1 15 Christa Kletscher, 9, Delano 59-10 16 Claudia Lampi, 9, Annandale 59-8 17 Hunter Paffrath, 9, New London-Spicer 59-5 18 Emma Rohman, New London-Spicer 58-9 19 Brenna Waterhouse, 11, Spectrum 58-5 1/4 20 Isabella Oscarson, 11, Watertown-Mayer 58-5 21 Raina Graeber, 12, Delano 55-5 22 Alicia Moening, 9, Spectrum 54-10 23 Tamara Weyer, 9, Holdingford 52-2 24 Victoria Luna, 11, Spectrum 46-10 25 Mackenzie Jacobson, 9, Annandale 45-3
100 | 200 | 400 | 800 | 1600 | 3200 | 100H | 300H | 4X100 | 4X200 4X400 | 4X800 | LJ | TJ | SP | DT | HJ | PV | Top | Scores

High Jump 1 Corrie Ethen, 11, Holdingford 4-10 2 Katelyn Elstad, 11, Delano 4-10 3 Sunni Ebnet, 12, Holdingford 4-8 3 Olivia Motley, 9, Delano 4-8 5 Edith Makori, 12, Big Lake 4-6 5 Elizabeth Wolf, 12, Centennial 4-6 7 Anarosa Oscarson, 10, Watertown-Mayer 4-3 7 Lindsey Maruska, 11, Big Lake 4-3 7 Gabrielle Loch, 12, Centennial 4-3 10 Catherine Flynn, 9, Centennial 4-3 11 Brittany Reimer, 12, Annandale 4-3 12 Cassi Schwantz, 11, Holdingford 4-0 12 Kiera Grant, 11, Delano 4-0 14 Claudia Lampi, 9, Annandale 4-0 15 Tessa Siltala, 11, Holdingford 4-0
100 | 200 | 400 | 800 | 1600 | 3200 | 100H | 300H | 4X100 | 4X200 4X400 | 4X800 | LJ | TJ | SP | DT | HJ | PV | Top | Scores

Pole Vault 1 Andrea Gessner, 11, Centennial 9-6 2 Lydia DeBuhr, 12, Centennial 8-6 3 Mallory Dick, 12, Big Lake 8-6 3 Summer Storm, 12, Holdingford 8-6 5 Madison Dorn, 10, Centennial 8-0 6 Maddie Nelson, 10, Big Lake 7-6 7 Grace Thieke, 10, Big Lake 7-0 7 Rebecca Drusch, 10, Delano 7-0 9 Amy Marrah, 11, Centennial 6-0 9 Kenzie Matthes, 7, Annandale 6-0 9 Kennedy Haglund, 11, New London-Spicer 6-0 12 Sara Thein, 10, New London-Spicer 6-0 Taylor Koopmeiners, 9, Holdingford NH Stephanie Filek, 8, Annandale NH Rachel Nellis, 12, Delano NH Emma Andreasen, 9, Delano NH Natalie Bjorklund, 9, Delano NH
100 | 200 | 400 | 800 | 1600 | 3200 | 100H | 300H | 4X100 | 4X200 4X400 | 4X800 | LJ | TJ | SP | DT | HJ | PV | Top | Scores

TEAM SCORES Scored 10-8-6-4-2-1 Max 4 scorers per team 100 Meter Dash, 200 Meter Dash, 400 Meter Dash, 800 Meter Run, 1600 Meter Run, 3200 Meter Run, 100 Meter Hurdles, 300 Meter Hurdles, 4x100 Meter Relay, 800 Meter Relay, 4x400 Meter Relay, 4x800 Meter Relay, Long Jump, Triple Jump, Shot Put, Discus Throw, High Jump, Pole Vault 1 Centennial 132.5 2 Big Lake 122.5 3 Holdingford 97.0 4 Annandale 64.0 5 New London-Spicer 43.0 6= Watertown-Mayer 42.0 6= Delano 42.0 8 Spectrum 15.0
Click here for data on boys

Return to home page.