Ron Kretsch Invitational Sophomore Girls

Bassett Creek Park

Sep. 8, 2012

Sunny, breezy, 60s
Results by Apple Raceberry JaM

Use the Find option of your Web Browser to find the performance of a specific individual or team.

Click here for data on boys

 PLACE          FINISHER          TIME        TEAM         

    1  Mary Naas, 10              8:43.3    St Paul Acad Summit  
    2  Ellen McCarthy, 10         8:56.8    St Paul Acad Summit  
    3  Theresa Mueller, 10        9:05.3    Trinity River Ridge  
    4  Lotus Schifsky, 10         9:16.6    Trinity River Ridge  
    5  Brittany Staab, 10         9:29.9    St Croix Lutheran    
    6  Alexandra Setchell, 10     9:41.0    Benilde-St Margaretís 
    7  Maggie Conry, 10           9:41.0    Benilde-St Margaretís 
    8  Abby Hanscom, 10           9:49.3    Holy Family Catholic 
    9  Lizzie Chun, 10            9:51.3    Minnehaha Academy    
   10  Katie George, 10           9:52.1    Visitation           
   11  Haley Nielsen, 10          10:00.9    Orono                
   12  Lauren Reimers, 10         10:04.9    Mounds Park Academy  
   13  Lexie Adamsky, 10          10:06.0    Hill-Murray          
   14  Kayleen McQuillan, 10      10:16.5    Visitation           
   15  Catherine Dustrude, 10     10:17.9    Minnehaha Academy    
   16  Sandra Liebgott, 10        10:18.2    Mounds Park Academy  
   17  Lindsay Billig, 10         10:20.7    DeLaSalle            
   18  Hana Fritz, 10             10:22.6    DeLaSalle            
   19  Melissa Maxwell, 10        10:23.5    Visitation           
   20  Caroline Moore, 10         10:36.3    Holy Family Catholic 
   21  Paulina Gabos, 10          10:36.4    Orono                
   22  Emily Melbye, 10           10:37.7    St Louis Park        
   23  Jona Bakke, 10             10:49.2    Minnehaha Academy    
   24  Charlotte Cowdery, 10      10:57.8    Minneapolis Washburn 
   25  Sarah Dow, 10              11:04.1    Hill-Murray          
   26  Lilly Hoyt, 10             11:04.2    Breck                
   27  Mira Koster, 10            11:07.8    DeLaSalle            
   28  Megan Haakonson, 10        11:09.6    Benilde-St Margaretís 
   29  Hannah Drazan, 10          11:11.0    Benilde-St Margaretís 
   30  Adrienne Williams, 10      11:12.7    Benilde-St Margaretís 
   31  Julie Berger, 10           11:18.2    Orono                
   32  Elena Cameron, 10          11:26.0    Benilde-St Margaretís 
   33  Kate Brown, 10             11:34.2    Minnehaha Academy    
   34  Sarah Pope, 10             11:40.8    Minnehaha Academy    
   35  Haley Sawatzke, 10         11:42.1    Orono                
   36  Meghan Swanson, 10         11:42.3    Orono                
   37  Alexandra Lothrop, 10      11:45.2    Minneapolis Washburn 
   38  Libbie Mitchell, 10        12:00.6    Trinity River Ridge  
   39  Sydney Lieble, 10          12:01.3    Benilde-St Margaretís 
   40  Danika Partridge, 10       12:05.6    DeLaSalle            
   41  Lilia Kelash, 10           12:06.0    DeLaSalle            
   42  Brown Madelyn, 10          12:10.4    Minneapolis Washburn 
   43  Mary Pat Ross, 10          12:13.1    Benilde-St Margaretís 
   44  Bridget Nath, 10           12:19.4    Hill-Murray          
   45  Taylor Bye, 10             12:20.3    Minnehaha Academy    
   46  Angela Barrera, 9          12:39.3    Minneapolis Washburn 
   47  Lillie McAdams, 10         12:48.0    DeLaSalle            
   48  Lauren Miller, 10          13:23.2    Trinity River Ridge  

Click here for data on boys

Return to home page.